| Naam | Gecoate tegel Puur Topo 60x60x3cm |
| Afmeting | 60x60cm |
| Materiaal | Beton Coating Topo |
| Kwaliteit | A |
| Magazijn | Outlet |
| Showtuin | Boskoop |
| Indicatie levertijd | 4 tot 8 werkdagen |
| Prijs incl BTW | € 15,52 per 0,36 m² |
| Naam | Gecoate tegel Puur Topo 60x60x3cm |
| Afmeting | 60x60cm |
| Materiaal | Beton Coating Topo |
| Kwaliteit | A |
| Magazijn | Outlet |
| Showtuin | Boskoop |
| Indicatie levertijd | 4 tot 8 werkdagen |
| Prijs incl BTW | € 15,52 per 0,36 m² |