| Naam | Terras+ steen 20x30x4 cm Grijs/Zwart |
| Afmeting | 20x30cm |
| Materiaal | Beton geimpregneerd Grijs/Zwart |
| Kwaliteit | A |
| Magazijn | Bestrating |
| Showtuin | Boskoop |
| Indicatie levertijd | 4 tot 8 werkdagen |
| Prijs incl BTW | € 28,75 per 0,96 m² |
| Naam | Terras+ steen 20x30x4 cm Grijs/Zwart |
| Afmeting | 20x30cm |
| Materiaal | Beton geimpregneerd Grijs/Zwart |
| Kwaliteit | A |
| Magazijn | Bestrating |
| Showtuin | Boskoop |
| Indicatie levertijd | 4 tot 8 werkdagen |
| Prijs incl BTW | € 28,75 per 0,96 m² |