| Naam | Linia Excellence 15x15x30 cm Nero |
| Afmeting | 15x30cm |
| Materiaal | Beton geimpregneerd Nero |
| Kwaliteit | A |
| Magazijn | Bestrating |
| Showtuin | Boskoop |
| Indicatie levertijd | 4 tot 8 werkdagen |
| Prijs incl BTW | € 4,50 per stuk |
| Naam | Linia Excellence 15x15x30 cm Nero |
| Afmeting | 15x30cm |
| Materiaal | Beton geimpregneerd Nero |
| Kwaliteit | A |
| Magazijn | Bestrating |
| Showtuin | Boskoop |
| Indicatie levertijd | 4 tot 8 werkdagen |
| Prijs incl BTW | € 4,50 per stuk |