| Naam | U-element 30x30x40 cm Antraciet |
| Afmeting | 30x30x40cm |
| Materiaal | Beton geimpregneerd Antraciet |
| Kwaliteit | A |
| Magazijn | Bestrating |
| Showtuin | Boskoop |
| Indicatie levertijd | 4 tot 8 werkdagen |
| Prijs incl BTW | € 18,95 per stuk |
| Naam | U-element 30x30x40 cm Antraciet |
| Afmeting | 30x30x40cm |
| Materiaal | Beton geimpregneerd Antraciet |
| Kwaliteit | A |
| Magazijn | Bestrating |
| Showtuin | Boskoop |
| Indicatie levertijd | 4 tot 8 werkdagen |
| Prijs incl BTW | € 18,95 per stuk |