| Naam | L-element 40x40x40 cm Grijs |
| Afmeting | 40x40x40cm |
| Materiaal | Beton geimpregneerd Grijs |
| Kwaliteit | A |
| Magazijn | Bestrating |
| Showtuin | Boskoop |
| Indicatie levertijd | 4 tot 8 werkdagen |
| Prijs incl BTW | € 295,60 per 8 stuks |
| Naam | L-element 40x40x40 cm Grijs |
| Afmeting | 40x40x40cm |
| Materiaal | Beton geimpregneerd Grijs |
| Kwaliteit | A |
| Magazijn | Bestrating |
| Showtuin | Boskoop |
| Indicatie levertijd | 4 tot 8 werkdagen |
| Prijs incl BTW | € 295,60 per 8 stuks |