| Naam | 17 ltr Lava split 8-16mm |
| Afmeting | 8-16mm |
| Materiaal | Split & Grind N.v.t. rood bruin |
| Kwaliteit | A |
| Magazijn | Bestrating |
| Showtuin | Boskoop |
| Indicatie levertijd | 4 tot 8 werkdagen |
| Prijs incl BTW | € 7,50 per stuk |
| Naam | 17 ltr Lava split 8-16mm |
| Afmeting | 8-16mm |
| Materiaal | Split & Grind N.v.t. rood bruin |
| Kwaliteit | A |
| Magazijn | Bestrating |
| Showtuin | Boskoop |
| Indicatie levertijd | 4 tot 8 werkdagen |
| Prijs incl BTW | € 7,50 per stuk |