| Naam | 25 kg FundiKing |
| Afmeting | 2-8mm |
| Materiaal | Split & Grind N.v.t. Antraciet |
| Kwaliteit | A |
| Magazijn | Bestrating |
| Showtuin | Boskoop |
| Indicatie levertijd | 4 tot 8 werkdagen |
| Prijs incl BTW | € 4,25 per stuk |
| Naam | 25 kg FundiKing |
| Afmeting | 2-8mm |
| Materiaal | Split & Grind N.v.t. Antraciet |
| Kwaliteit | A |
| Magazijn | Bestrating |
| Showtuin | Boskoop |
| Indicatie levertijd | 4 tot 8 werkdagen |
| Prijs incl BTW | € 4,25 per stuk |