| Naam | GeoCeramica 80x80x4cm Ardesie Island |
| Afmeting | 80x80cm |
| Materiaal | Keramiek Ardesie Island |
| Kwaliteit | A |
| Magazijn | Bestrating |
| Showtuin | Webshop |
| Indicatie levertijd | 4 tot 8 werkdagen |
| Prijs incl BTW | € 63,33 per 0,64 m² |
| Naam | GeoCeramica 80x80x4cm Ardesie Island |
| Afmeting | 80x80cm |
| Materiaal | Keramiek Ardesie Island |
| Kwaliteit | A |
| Magazijn | Bestrating |
| Showtuin | Webshop |
| Indicatie levertijd | 4 tot 8 werkdagen |
| Prijs incl BTW | € 63,33 per 0,64 m² |