| Naam | Keramiektegel Danzig Grey 90x90x3cm |
| Afmeting | 90x90cm |
| Materiaal | Keramiek Antraciet |
| Kwaliteit | A |
| Magazijn | Outlet |
| Showtuin | Waddinxveen |
| Indicatie levertijd | 4 tot 8 werkdagen |
| Prijs incl BTW | € 48,20 per 0,81 m² |
| Naam | Keramiektegel Danzig Grey 90x90x3cm |
| Afmeting | 90x90cm |
| Materiaal | Keramiek Antraciet |
| Kwaliteit | A |
| Magazijn | Outlet |
| Showtuin | Waddinxveen |
| Indicatie levertijd | 4 tot 8 werkdagen |
| Prijs incl BTW | € 48,20 per 0,81 m² |